OYUNCU ERDAL BAKIR TEKRAR KAMERA KARŞISINDA

Erzincanlı dizi ve sinema oyuncusu Erdal Bakır , “Oldu mu Şimdi” sinema filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bir mafya, komedi filminde rol alacak olan oyuncu Erdal Bakır, filmde Ankaralı Vedat’ın (Orhan Aydın ) adamlarından Sıtkı karakterini canlandıracak. Yapımcılığını PPM Yapım’ın, uygulayıcı yapımcılığını Merdan Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Kenan Öztürk’ün oturduğu bir mafya komedisi olan “Oldu Mu Şimdi ” sinema filmi nisan ayında vizyonda olacak.

Filmin başrollerinde; Yavuz Seçkin, Seda Güven, Serkan Şengül, Orhan Aydın, Hüseyin Elmalıpınar, Yakup Yavru ve Esra Sönmezer yer alacak.

Sosyal medyadaki set fotoğraflarının paylaşılmasından dolayı “Sıtkı” karakteri ile adından bolca söz edileceğine emin olduğunu söyleyen oyuncu Erdal Bakır yeni sinema filmi  “Oldu Mu Şimdi” için şunları söyledi; “Böyle güzel bir projede yer aldığım için kendini şanslı hissediyorum. Güçlü oyuncu kadrosu ile 2016 yılının en komik filmlerin arasına gireceğiz muhtemelen. Ayrıca çekimler sırasında çok etkileyici ve komik sahneler oluyor, bazı sahnelerde dayanamayıp gülüyoruz. Rol gereği yine sert duruşum ve bakışlarımla kamera karşısındayım. Seyirciler artık beni kötü ve sert adam karakteri ile görmeye alıştığını söyledi.”

Günden güne tanındığını, sokakta ve sosyal medyada, facebook ve instagramda büyük ilgi gördüğünü belirten Erdal Bakır; “Bu değeri kazanmam kolay olmadı.” dedi.